Erdeniz Otogaz Sistemleri

Hakkımızda

Erdeniz Otogaz LPG Dönüşüm Sistemleri

Erdeniz Otogaz, 1997 Yılından beri Ankara - Şaşmaz Dökmeciler Sitesi'nde müşterilerine LPG dönüşüm ve bakım hizmetleri konularında hizmet vermektedir. Kusursuz montajı ve kalite anlayışı ile hizmet veren firmamız yasal ve nizami çerçeveler doğrultusunda montaj yapmakta olup, Hizmet Yeri Yeterlilik Belgesi (HYMM), Makine Mühendisleri odasından alınan SMM ve Mühendis Yetki Belgesi'ne sahiptir.

Amacımız uygun fiyat ve kaliteyi birleştirip %100 müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Bu doğrultuda ülkemizin en bilinen ve güvenilir markaları ile bayiliklerimizi yürütmekteyiz. Montajını yaptığımız tüm sistemler Türkiye genelinde yaygın servis ağına sahip olup 2 Yıl & 100.000 KM. distribütör garantisi altındadır.

Ustalarımız, distribütör firmalarda gerekli eğitimlerini tamamlamış olup, sertifikalı ve sorunsuz montaj yapacak beceriye sahiptir. Montaj sonrası, aracınızda hissedilir bir performans kaybı yaşamazken, %40-45 civarında yakıt tasarrufu kazanırsınız.

Ayrıca bayiliğini yürüttüğümüz tüm sistemlerin gerekli bakım ve kontrolleri firmamız tarafından yapılmaktadır.

Saygılarımızla,

Tüm Araçlara Montaj YapılırBayiliklerimiz

Erdeniz Otogaz Türkiye'nin en kaliteli, en güvenilir ve yaygın servis ağına sahip ürünlerin bayilik misyonunu başarı ile yürütmektedir.

Montajını yaptığımız tüm sistemler distribütör firmalar tarafından 2 YIL & 100.000 km. garanti kapsamı altındadır.


Montajını Yaptığımız LPG Sistemleri

 

 

 

Vizyonumuz

Vizyonumuz
  • Yeni fikirler yaratmak

  • En yeni teknolojileri kullanarak en yeni yaklaşımları hayata geçirmek

  • Müşterilerimize hayatı kolaylaştıran, kaliteyi arttıran ürünler sunmak

  • Çalışanlarımızın mutluluğunu ön planda tutmak

  • Ufuk çizgimizi sürekli genişletmektir

Bizi pazarda söz sahibi yapan ilkemiz, müşterilerimizin, çalışanlarımızın, şirket ortaklarımızın ve toplumun  talep ve ihtiyaçlarını göz önünde tutmaktır.

 

 

MisyonumuzMisyonumuz

Bayiliğini üstlendiğimiz rekabetçi ve sürekli gelişme potansiyeline sahip ürünlerin, bölgemizdeki tüketici ihtiyaçlarını da göz önüne alarak, geniş bir ürün yelpazesi altında, montaj ve montaj sonrası süreçte koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Bu misyonu gerçekleştirebilmek için firmamız;

  • Sözüne güvenilir bir firma olmaya,

  • Sektörde ki gelişmeleri yakından takip etmeye,

  • Çalışanlarımızın mutluluğunu arttırmaya,

  • Satış ve satış sonrasında müşteri memnuniyetlerini belirlenen hedeflerin üzerinde oluşturmaya,

  • İlk aşamada bölgemizde, ileri aşamada Türkiye genelinde lpg bayilerinin arasında personeli ve yatırımları ile en kaliteli lpg montaj bayileri arasında gösterilen bir kurum olmaya kararlıdır.

Vazgeçilmez Değerlerimiz

Güvenilirlik
İş ahlakına ve dürüst çalışma ilkelerine uygun davranarak güvene dayalı ilişkiler geliştirmek.

Müşteri Odaklılık
İç ve/veya dış müşterilerinin her zaman önemli olduğu bilinci ile şirket ve müşteri dengesini koruyarak müşterilerin beklentilerini belirlemek; uygun hizmetler sunarak müşteri memnuniyetini sağlamak.

Sonuç Odaklılık
Planlı ve disiplinli çalışma yaklaşımı ile tüm engelleri aşarak istenen sonuca zamanında ulaşmak.

Takım Çalışması
Deneyimlerini paylaşarak ve sorumluluklarını yerine getirerek işbirliği içinde ortak hedeflere ulaşılmasında aktif rol almak.

Sürekli Gelişim
Mesleki ve bireysel gelişimini şirketine fayda sağlayacak şekilde planlamak ve yönlendirmek.

İletişim
İletişim araç ve yöntemlerini etkin bir şekilde kullanarak gerekli ve doğru bilgileri doğru kişi, doğru birim ve ilişkide bulunulan ilgili kurumlara zamanında ve doğru bir biçimde iletmek.

Analitik Düşünme
Problemlerin nedenlerini analiz ederken, çözüm önerilerini geliştirirken ve karar alırken doğru bilgiler, sayısal ölçütler ve göstergeler kullanmak.

Stres Yönetimi
Karşılaştığı stresli durumlar karşısında olumlu bir tavır sergilemek ve bu durumları etkin bir şekilde yönetmek.

Planlama
Sorumluluğundaki faaliyetleri plan dahilinde yürüterek işlerin sorunsuz, iç ve dış müşteriyi tatmin edecek seviyede gerçekleştirmek.

Bizim "Vazgeçilmez Değerlerimizdir"

Erdeniz Otogaz Sistemleri Hakkında

Erdeniz Otogaz, 1997 Yılından beri Ankara - Şaşmaz Dökmeciler Sitesi'nde müşterilerine LPG dönüşüm ve bakım hizmetleri konularında hizmet vermektedir.

Kusursuz montajı ve kalite anlayışı ile hizmet veren firmamız yasal ve nizami çerçeveler doğrultusunda montaj yapmaktadır.

Erdeniz Otogaz Sistemleri